Apie mus

 

 

Relax Estate - tai poilsis ir investicijos.
Kiekvienas lietuvis pasvajoja apie butą prie jūros, antrus namus pabėgimui nuo kasdienybės, ramiai pabūti su šeima ar linksmai praleisti laiką su draugais. O jeigu dar pavyktų apjungti nuosavą butą prie jūros su gera investicija į ateitį... Skamba kaip svajonė? Galbūt, tačiau nuo šiandien svajonės turi pildytis. Būtent ši graži idėja ir įkvėpė mus sukurti imonę, galinčią ilgai svajotus tikslus paversti realybe.

Nekilnojamojo turto pirkimas visada labai atsakingas procesas, kurį geriau patikėti profesionalams, o ką jau kalbėti apie turto įsigijimą kitoje šalyje su kitokiais įstatymais ir taisyklėmis. Mes pakonsultuosime, patarsime, ką ir kokiu būdu geriau pasirinkti, ir tikrai įsitikinsite, kad butas prie jūros gali tapti Jūsų šeimos realybe. Bendradarbiaujame tik su patikimais partneriais.
 
Kiek kainuoja? Ar galimas banko finansavimas be pažymų apie pajamas? Ar įmanomas išpirkimas be pabrangimo? Kaip valdyti turtą po įsigyjimo su maksimaliu pelningumu? Ar galima nuomą ir visus rūpesčius patikėti kitiems ir tik mėgautis butu prie jūros? Į visus šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakysime su mielu noru! Padedam suorganizuoti  keliones būsto apžiūrai. Tad nedelsdami susisiekite telefonu arba elektroniniu paštu ir drauge parinksime Jums geriausią investiciją!
 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti